U bent hier: Home - De organisatie - Algemeen

Team

Katrien Jansegers(info)

Algemeen Directeur Kind en Taal

T. 0485/ 04 29 77

katrien.jansegers@kindentaal.be

Katrien is algemeen directeur van Kind en Taal. Ze nam deze functie op 15/09/2014 op.

Zena Tankowski(info)

Programmaverantwoordelijke pedagogische taaltrainers

T. 0484/ 10 94 11

zena.tankowski@kindentaal.be

Zena is binnen Kind en Taal programmaverantwoordelijke van de pedagogische taaltrainers. Ze startte op 01/06/2015.

Olivier Van Eyken(info)

Programmaverantwoordelijke Instapje en verantwoordelijke regio Hasselt

T. 0489/ 77 55 00

olivier.vaneyken@kindentaal.be

Olivier is programmaverantwoordelijke van Instapje. Op 01/01/2017 startte hij bij Kind en Taal.

Filip Sleurs(info)

Stafmedewerker

T. 0486/ 41 66 38

filip.sleurs@kindentaal.be

Filip is stafmedewerker voor Kind en Taal, hij startte binnen de organisatie op 01/09/2016.

Semra Abotay(info)

Gebiedscoördinator Genk Noord en Genk Centrum

T. 0483/ 14 27 73

semra.abotay@kindentaal.be

Semra is gebiedscoördinator voor Genk Noord en Genk Centrum. Ze startte op 06/09/2016.

Geert Decabooter(info)

Gebiedscoördinator Leopoldsburg en Sint-Truiden

T. 0497 /90 09 53

geert.decabooter@kindentaal.be

Geert is gebiedscoördinator voor de gemeente Leopoldsburg. Hij startte hier op 24/11/2014

Christel De Prest(info)

Gebiedscoördinator Tongeren en Heers

T. 0483/ 14 27 96

instapje.zuidlimburg@kindentaal.be

Christel is gebiedscoördinator voor de stad Tongeren en de gemeente Heers. Ze startte op 01/08/2016.

Evie Fleuren(info)

Gebiedscoördinator Dilsen-Stokkem en Maasmechelen

T. 0496/ 73 03 45

Evie.fleuren@kindentaal.be

Laura Haenen(info)

Gebiedscoördinator Lanaken en Bilzen

T. 0472/ 43 54 72

Laura.haenen@kindentaal.be

Laura is gebiedscoördinator voor de gemeente Lanaken en de stad Bilzen. Ze startte op 31/08/2015.

Kristien Gils(info)

Gebiedscoördinator Beringen

T. 0497/ 75 60 42

Kristien.gils@kindentaal.be

Kristien is gebiedscoördinator voor de stad Beringen. Ze startte in deze functie op 15/04/2015.

Ilknur Gultekin(info)

Gebiedscoördinator Heusden-Zolder en Genk-Zuid

T. 0486/ 51 10 87

ilknur.gultekin@kindentaal.be

Ilknur is gebiedscoördinator voor de gemeente Heusden-Zolder en regio Genk-Zuid. Ze startte binnen Kind en Taal op 20/10/2015.

Katrien Vanotterdijk(info)

Gebiedscoördinator Houthalen-Helchteren

T. 0497/ 77 58 36

katrien.vanotterdijk@kindentaal.be

Katrien is gebiedscoördinator voor de gemeente Houthalen - Helchteren. Ze startte op 01/06/2015.

Katia Kerkhofs(info)

Programmamedewerker PT

T. 0489/ 90 05 72

instapjeplus@kindentaal.be

Katia is programmamedewerker van het programma Instapje + , ze startte bij Kind en Taal op 01/06/2016.